Ilgtspējība

ESG un ilgtspējas principu integrēšana ir svarīgāka nekā jebkad agrāk – sākot no vērtības radīšanas visiem interesentiem, efektīvas riska un ietekmes pārvaldības līdz atbildīgam un caurspīdīgam uzņēmējdarbības attīstībai.

ESG ir tvarumo principų diegimas organizacijų valdymui yra svarbesnis nei bet kada – apimant vertės suinteresuotoms šalims kūrimą, efektyvų rizikų ir poveikių valdymą, tiek atsakingą bei skaidrų įmonės vystymą.

Evaldas Savickis

Evaldas Savickis

Direktors, dibinātājs

2020 gadā mēs izstrādājām VESTA stratēģiju uz laika periodu no 2021. līdz 2023. gadam, kurai viens no galvenajiem stratēģiskajiem mērķiem ir attīstīt VESTA organizāciju, pamatojoties uz ilgtspējības standartiem. Mēs esam konsultāciju uzņēmums, tāpēc ikdienas darbībās sadarbojamies ar daudziem dažādiem interesentiem, kuri ietekmē VESTA darbību un, protams, rezultātus. Es atzīstu, ka viena no lielākajām izšķiršanās problēmām ir atrast vispiemērotāko ceļu un pietiekamos resursus, lai nodrošinātu plašāku iesaistīšanos visu interesentu puses ar mūsu organizāciju.

Tomēr, manuprāt, viena no lielākajām ietekmēm uz mūsu organizācijas attīstību un veiktspēju nāk no mūsu cilvēkiem, kuri ir apņēmušies palīdzēt mūsu klientiem sasniegt savus ilgtspējas mērķus. Pēdējo gadu laikā mēs darbojamies sistēmiski, lai nodrošinātu labas darba apstākļus, uzturētu augstu darbinieku iesaisti, nodrošinātu profesionālās attīstības vidi un veicinātu dažādību un labklājību. Tas ir mūsu organizācijas prioritāte. Tāpēc man ir liels prieks saņemt atsauksmes, ka VESTA tiek uzskatīta par vēlamo un atbildīgu darba devēju, kas piedāvā iespējas attīstībai un iekļaujošu darba vidi.

Man ir prieks saņemt pozitīvas atsauksmes no mūsu klientiem, kuri ļoti novērtē sadarbību ar VESTA. Tāpēc mēs turpināsim uzlabot pakalpojumu kvalitāti, paplašināt kompetences, nodrošinot plašu ilgtspējas pakalpojumu klāstu, ņemot vērā mūsu klientu vajadzības.

Skaidri, patiesi un caurspīdīgi pastāstot mūsu ilgtspējas stāstu, tiek veidots uzticība, kas ir būtiska ilgtspējīgas vērtības radīšanai. Es novērtēju un priecājos par ceļojumu, ko VESTA ir veicis un pieredzi, ko tā ir ieguvusi, sniedzot ieguldījumu klientu ilgtspējas stratēģiju izstrādē un īstenošanā. Tas ir tas, kas mudina mūs augt un attīstīt vēl ilgtspējīgāku organizāciju.