WELL sertifikācija

Mēs ar lielu prieku piedāvājam klientiem WELL sertifikāciju – revolucionāru standartu, kas kā ēku projektēšanas, ekspluatācijas un pieredzes centrālo elementu identificē cilvēku veselību un labsajūtu.

WELL sertifikācija veicina ilgtspējīgu nekustamo īpašumu būvniecību, kurā ņemta vērā dziļā saikne starp cilvēku labklājību un apbūvēto vidi.

Ilgtspējīga būvniecība attiecībā uz WELL atšķiras no citiem standartiem, jo tā padziļināti pievēršas cilvēka pieredzes un labklājības jautājumiem. WELL ilgtspējības sertifikācija ir vērsta uz iedzīvotāju veselību, pievēršoties tādiem aspektiem kā uzturs, garīgā labsajūta un stresa mazināšana, tādējādi nodrošinot visaptverošu pieeju labsajūtai apbūvētajā vidē.

Ieguvumi jums

Investori

Ieguldījumi WELL sertificētos īpašumos liecina par pārdomātu izpratni par nekustamā īpašuma vides attīstību. Šie īpašumi nodrošina konkurētspējas priekšrocības, padarot darbaspēku veselīgāku un produktīvāku. WELL sertificētas ēkas apliecina ne tikai atbildību pret vidi, bet arī apņemšanos rūpēties par iemītniekiem, tādējādi nodrošinot lielāku ilgstošu īrnieku skaitu un pieprasījumu tirgū.

Īrnieki

WELL sertificētas telpas pārveido īrnieku pieredzi. Šīs telpas ir ne tikai estētiski patīkamas, bet arī apmierina cilvēku vajadzības, uzlabojot garīgo un fizisko labsajūtu. Labāka gaisa kvalitāte, diennakts ritmam atbilstošs apgaismojums un ergonomika veido produktīvāku vidi, kurā ir mazāk stresa faktoru. Izvēloties WELL sertificētu telpu, jūs ieguldāt individuālā labklājībā un veiktspējā.

Namīpašnieki

WELL sertifikācija palielina īpašuma vērtību, uzsverot ieliktās rūpes par iedzīvotāju veselību un labklājību. Tas ne tikai uzlabo estētiku, bet arī nosaka prioritātes attiecībā uz iekštelpu gaisa kvalitāti, apgaismojuma kvalitāti, akustiku un siltuma komfortu. Piedāvājot iedvesmojošu un atspirdzinošu vidi, WELL sertificētas telpas piesaista īrniekus, kuri meklē savam holistiskajam dzīvesveidam atbilstošas telpas.

Mēs nodrošinām:

  • Pielāgota WELL stratēģija
  • WELL prasības – uzdevumi un atbalsts
  • Integrēta sadarbība ar projekta komandu
  • Pierādījumu un dokumentācijas sagatavošana
  • Pētījumi, analīze un nepieciešamās pārbaudes
  • WELL sertifikācija un tās uzturēšana.

* Cena tiek aprēķināta katram projektam atsevišķi

Vai esat gatavs sākt?

Vai esat gatavs sākt?

Vai sazinieties ar mūsu komandu:

Eugenijus Šapel

Ilgtspējīgu ēku nodaļas vadītājs


+370 602 08024