Energoaudits

Energoaudits ir procedūra, kurā tiek novērtēts ēkas pašreizējais stāvoklis, noteiktas potenciālās uzlabojamās jomas un izstrādāts plāns, kā samazināt enerģijas izmaksas un palielināt energoefektivitāti. Mēs veicam dažādu enerģijas patēriņa veidu auditus gan saskaņā ar Lietuvas tiesību aktiem, gan saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, piemēram, ASHRAE.

Ieguvumi jums

Izmaksu ietaupījumi un energoefektivitāte

Energoaudits ļauj identificēt jomas, kurās enerģija tiek izmantota nelietderīgi vai neefektīvi. Izmantojot precīzus datus, ēku īpašnieki var atpazīt energoefektivitātes iespējas un īstenot izmaiņas, kas laika gaitā samazina enerģijas patēriņu un ietaupa izmaksas.

Uz datiem balstītu lēmumu pieņemšana

Energoauditi sniedz vērtīgus datus un ieskatu enerģijas patēriņa modeļos. Šī informācija var palīdzēt ēku īpašniekiem pieņemt informētus lēmumus par enerģijas patēriņu, noteikt prioritātes modernizācijai un noskaidrot enerģijas taupīšanas pasākumu ietekmi.

Īpašuma vērtības palielināšana

Ja ēku īpašnieki vēlas pārdot savu īpašumu, energoefektīvas ēkas statuss var palielināt īpašuma tirgus vērtību. Energoefektīvas funkcijas kļūst arvien pievilcīgākas potenciālajiem pircējiem vai īrniekiem, kurus uztrauc pastāvīgās ekspluatācijas izmaksas.

Mēs nodrošinām:

  • Konsultācijas par labāko audita sistēmu
  • Ēkas procesuālie rādītāji
  • Datu vākšana un aprēķini
  • Optimālu enerģijas taupīšanas risinājumu izvēle
  • Audita ziņojuma sagatavošana
  • Dokumentu sagatavošana, ja nepieciešams institucionālais finansējums

* Cena tiek aprēķināta katram projektam atsevišķi

Vai esat gatavs sākt?

Vai esat gatavs sākt?

Vai sazinieties ar mūsu komandu:

Gintarė Laukytė

Vides ietekmes un ēku analītikas nodaļas vadītājs

+370 695 72712