LEED sertifikācija

LEED sertifikācija ir viens no pasaulē populārākajiem ilgtspējīga nekustamā īpašuma standartiem, kas norāda uz vadošo lomu enerģētikas un vides dizaina jomā un ko izveidojusi ASV Zaļās būvniecības padome (USGBC). LEED standarta pamatā ir augsta līmeņa prakse, kas pievērš uzmanību ilgtspējīgai būvniecībai, ekspluatācijai un uzturēšanai. Pašlaik LEED ir sertificēts vairāk nekā 100 000 nekustamā īpašuma objektu 180 valstīs.

Izvēloties LEED standartu, ēkas sasniedz labākus ekspluatācijas parametrus un energoefektivitāti, īpašnieki gūst ilgtermiņa peļņu un demonstrē atbildīgu attieksmi pret vidi un cilvēku veselību.

Ieguvumi jums

Investori

LEED sertifikācija investoriem nodrošina unikālu piedāvājumu. Īpašumi ar šo sertifikātu dinamiskā nekustamā īpašuma vidē ir noturīgi. Tiem ir augstākas nomas maksas, zemākas ekspluatācijas izmaksas un mazāki riski, kas saistīti ar mainīgajiem noteikumiem. Ieguldījumi LEED sertificētos īpašumos atbilst ilgtermiņa ilgtspējībai un vērtības pieaugumam.

Īrnieki

Īrnieki, kas izmanto LEED sertificētas telpas, izjūt kvalitātes atšķirību. Uzlabota iekštelpu gaisa kvalitāte, pietiekams dabiskais apgaismojums un efektīva resursu izmantošana – tas viss palīdz radīt vidi, kas veicina labklājību un produktivitāti. LEED sertificētas telpas parāda apņemšanos rūpēties par iedzīvotāju apmierinātību, veselību un ilgtspējību.

Namīpašnieki

LEED sertifikācija nodrošina ilgtermiņa priekšrocības īpašniekiem. Ilgtspējīgas prakses ieviešana uzlabo finansiālos rādītājus, sākot no īpašuma vērtības palielināšanas līdz ekspluatācijas izmaksu samazināšanai. Sertifikācija ne tikai apstiprina vides saudzēšanas principus, bet arī atbilst pieaugošajam tirgus pieprasījumam pēc vides ziņā atbildīgiem īpašumiem.

Mēs nodrošinām:

  • Priekšizpēte un sākotnējais novērtējums
  • LEED sertifikācija saskaņā ar dažādām shēmām
  • Stratēģijas sagatavošana un rīcības plāns
  • LEED prasības – uzdevumi un atbalsts
  • Dokumentu pārskatīšana un atgriezeniskā saite
  • Datu vākšana un iesniegšana GBCI
  • Dalība projektēšanas un būvniecības darbu plānošanā
  • Konsultācijas visos sertifikācijas posmos
  • Papildu pētījumi un analīzes LEED sertifikācijai

* Cena tiek aprēķināta katram projektam atsevišķi.

Vai esat gatavs sākt?

Vai esat gatavs sākt?

Vai sazinieties ar mūsu komandu:

Eugenijus Šapel

Ilgtspējīgu ēku nodaļas vadītājs


+370 602 08024