ESG pienācīga pārbaude attiecībā uz nekustamo īpašumu

ESG pienācīga pārbaude nosaka jaunu nekustamā īpašuma standartu, kura pamatā ir ESG prasības, pārsniedzot ierastās robežas. Ieguldījumu stratēģijā nevainojami integrējot vides, sociālos un pārvaldības apsvērumus, mēs paveram durvis uz dinamisku vērtības radīšanu.

Mūsu ESG pienācīga pārbaude nav universāls risinājums. Tas ir pielāgots plāns, kas izstrādāts atbilstoši jūsu mērķiem. Mēs iedziļināmies katra īpašuma būtībā, novērtējot tā ietekmi uz vidi, saikni ar vietējām kopienām un darbības principus, ņemot vērā ESG noteikumus. Šī rūpīgā analīze ne tikai pasargā jūs no iespējamiem riskiem, bet arī atklāj jaunas iespējas uzlabojumiem.

Ieguvumi jums

Lielāka noturība

Paredziet un maziniet iespējamos riskus, nodrošinot, ka ieguldījumi ir noturīgi attiecībā uz vides un sabiedrības pārmaiņām.

Labāka reputācija

Izcelieties konkurētspējīgā tirgū, parādot savu apņemšanos attiecībā uz ilgtspējību, un piesaistiet investorus, kuru viedoklis atbilst jūsu redzējumam.

Optimizēta veiktspēja

Maksimāli palieliniet resursu efektivitāti un samaziniet izmaksas, izmantojot ilgtspējīgu praksi, kas uzlabo jūsu peļņu.

Mēs nodrošinām:

  • Veiktspējas novērtēšana salīdzinājumā ar nozares standartiem un līdzīgiem īpašumiem
  • Normatīvās atbilstības kartēšana
  • Stratēģijas noturībai pret klimatu
  • Pielāgotas ESG stratēģijas
  • Customized ESG strategies

* Cena tiek aprēķināta katram projektam atsevišķi

Vai esat gatavs sākt?

Vai esat gatavs sākt?

Vai sazinieties ar mūsu komandu:

Eugenijus Šapel

Ilgtspējīgu ēku nodaļas vadītājs


+370 602 08024