EDGE sertifikācija

EDGE sertifikācija (Excellence in Design for Greater Efficiencies – izcilība projektēšanā lielākai efektivitātei) ir progresīvs standarts, kas nodrošina harmonisku līdzsvaru starp resursu efektivitāti un ietekmi uz vidi. Tā ir ļoti populāra Āzijā un Dienvidamerikā, it īpaši attīstības valstīs.

EDGE sertifikācija ir vienkāršots vides ilgtspējības sertifikācijas standarts nekustamajam īpašumam, kura pamatā ir inovācijas un uz datiem balstīts dizains. LEED un BREEAM sertifikācijas uzsver holistisku ilgtspējību, savukārt EDGE sertifikācija īpašu uzsvaru liek uz efektīvu resursu izmantošanu un ļauj projektiem optimizēt enerģijas, ūdens un materiālos ietvertās enerģijas patēriņu, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi.

Ieguvumi jums

Investori

Ieguldījumi EDGE sertificētos īpašumos ir stratēģisks solis, kas apvieno finansiālo peļņu un atbildīgu attīstību. Šie īpašumi nodrošina ilgtermiņa izmaksu ietaupījumus, samazina ekspluatācijas riskus un sniedz pārliecinošu vērtību īrniekiem, kas meklē resursu ziņā efektīvas telpas.

Īrnieki

EDGE sertificēto telpu iedzīvotāji bauda vidi, kurā ir līdzsvars starp mūsdienīgu komfortu un apzinīgu resursu izmantošanu. Efektīvs apgaismojums, ūdens taupīšanas iekārtas un uzlabota izolācija rada telpas, kas ne tikai iedvesmo palielināt produktivitāti, bet arī atbilst mūsdienu īrnieku ekoloģiskajām vērtībām.

Namīpašnieki

No samazinātām komunālo pakalpojumu izmaksām līdz minimālam resursu patēriņam – šiem īpašumiem ir darbības efektivitāte, kas tieši izpaužas kā finansiāls ieguvums. Turklāt EDGE sertifikāts apliecina apņemšanos nodrošināt ilgtspējīgu izaugsmi, atbilstību globālajām tendencēm un atbildīgu pārvaldību.

Īpašuma un portfeļu riska novērtēšana

  • Stratēģijas un rīcības plāna sagatavošana
  • EDGE prasības – uzdevumi un atbalsts
  • Dokumentu pārskatīšana un atgriezeniskā saite
  • EDGE lietotņu pārvaldība
  • EDGE audita un objektu apmeklējuma pakalpojumi
  • Datu vākšana un iesniegšana sertifikācijas iestādei
  • EDGE ekspertu konsultācijas visos sertifikācijas posmos

* Cena tiek aprēķināta katram projektam atsevišķi

Vai esat gatavs sākt?

Vai esat gatavs sākt?

Vai sazinieties ar mūsu komandu:

Eugenijus Šapel

Ilgtspējīgu ēku nodaļas vadītājs


+370 602 08024